Makita - DTW180ZJ Παλμικό Μπουλονόκλειδο BL Motor 18V σε Makpac - Χωρίς Μπαταρία & Φορτιστή (Solo)
Κωδικός: DTW180ZJ
ΑΜΕΣΑ ΔΙΑΘΕΣΙΜΟ
Με τη λειτουργία αυτή αποφεύγετε την πτώση των μπουλονιών/παξιμαδιών κατά τη διάρκεια εργασίας.
Το καινοτόμο μοτέρ BL MOTOR εγγυάται μεγαλύτερη άνεση λειτουργίας χάρη στη συμπαγή κατασκευή του.
Μοτέρ χωρίς την ανάγκη συντήρησης.
Εργονομική χειρολαβή.
| Τάση: 18V |
| Mέγιστη ροπή: 180 Nm |
| Υποδοχή Εργαλείου: Τετράγωνη 3/8" |
| Μπουλόνια: M8-M16 |
| Ταχύτητα χωρίς φορτίο: 1300-2400 rpm |
| Κρούσεις ανά λεπτό: 2000-3600 c/min |
| Διαστάσεις: 144 x 79 x 235 mm |
| Βάρος: 1.2 kg |
| Makpac |
| Γάτζος Ζώνης |
Περισσότερα Χαρακτηριστικά
Πληρωμή έως και σε 6 άτοκες δόσεις
ΕΚΤΙΜΗΣΗ ΚΟΣΤΟΥΣ ΑΠΟΣΤΟΛΗΣ
Συμβατά Αξεσουάρ
Περιγραφή
- Με τη λειτουργία αυτή αποφεύγετε την πτώση των μπουλονιών/παξιμαδιών κατά τη διάρκεια εργασίας.
- Μοτέρ χωρίς την ανάγκη συντήρησης.
- Εργονομική χειρολαβή.
Τεχνικά Χαρακτηριστικά
| Τάση: 18V |
| Mέγιστη ροπή: 180 Nm |
| Μπουλόνια: M8-M16 |