Ingco - CSGLI2004 Πιστόλι Βαφής Μπαταρίας 20V Li-Ion Brushless 150mm - Χωρίς Μπαταρία & Φορτιστή (Solo)
Κωδικός: CSGLI2004
ΑΜΕΣΑ ΔΙΑΘΕΣΙΜΟ
| Τάση: 20 V |
| Μέγιστη πίεση 0.1-0.2 bar |
| Μέγιστη ροή ψεκασμού χρώματος 325ml/min, Νερού 800ml/min |
| Χωρητικότητα δοχείου 1000ml |
| Βάρος: 1.40 Kg |
| 2 τεμ. Χάλκινο ακροφύσιο (1.5mm, 2.5mm) +1 τεμ. (2mm) που φοράει ήδη το εργαλειο. |
| 1 τεμ. Δοχείο μετρητή πυκνότητας |
Περισσότερα Χαρακτηριστικά
Πληρωμή έως και σε 6 άτοκες δόσεις
ΕΚΤΙΜΗΣΗ ΚΟΣΤΟΥΣ ΑΠΟΣΤΟΛΗΣ
Συμβατά Αξεσουάρ
Περιγραφή
- Ρυθμιζόμενο πλάτος ψεκασμού.
- Λειτουργία φυσητήρα.
- Απαραίτητη προϋπόθεση είναι ένας καλός καθαρισμός μετά από κάθε χρήση.
Τεχνικά Χαρακτηριστικά
| Τάση: 20 V |
| Μέγιστη πίεση 0.1-0.2 bar |
| Βάρος: 1.40 Kg |
Υλικά παράδοσης