EINHELL - TC-RH 1600 Σκαπτικό Περιστροφικό Πιστολέτο SDS-Plus 1600W/4.0J
Κωδικός: 4258478
ΑΜΕΣΑ ΔΙΑΘΕΣΙΜΟ
Υποδοχή SDS-Plus.
Αντικραδασμική λαβή.
4 λειτουργίες.
| Τάση ρεύματος: 220 - 240V ~ 50 Hz |
| Ισχύς / Ταχύτητες: 1600 W |
| Στροφές χωρίς φορτίο: 800 min-1 |
| Κρούσεις: 3900 min-1 |
| Ισχύς κρούσης: 4.0 Joule |
| Υποδοχή: SDS-Plus |
| Διάμετρος τρυπήματος σε μπετόν: Ø 32 mm |
| Βάρος καθαρό: 5.6 kg |
| Διαστάσεις συσκ. (mm): 440 x 365 x 130 |
| Πρόσθετη χειρολαβή |
| Οδηγός βάθους |
| Βαλιτσάκι μεταφοράς |
Περισσότερα Χαρακτηριστικά
Πληρωμή έως και σε 6 άτοκες δόσεις
ΕΚΤΙΜΗΣΗ ΚΟΣΤΟΥΣ ΑΠΟΣΤΟΛΗΣ
Για επαγγελματική χρήση παρέχεται περίοδος εγγύησης 12 μηνών.
Συμβατά Αξεσουάρ
Περιγραφή
- Αντικραδασμική λαβή.
- 4 λειτουργίες.
Τεχνικά Χαρακτηριστικά
| Ισχύς / Ταχύτητες: 1600 W |
| Κρούσεις: 3900 min-1 |
| Ισχύς κρούσης: 4.0 Joule |