    Bosch - PRO GLL 12V-100-33 CG Γραμμικό Λέιζερ 360 με Πίνακα Στόχου και Μπαταρία 12V Li-Ion (1x2.0Ah) σε L-Boxx
    ΑΓΟΡΑΣΕ ΤΟ
    Κωδικός: 0601065401
    ΑΜΕΣΑ ΔΙΑΘΕΣΙΜΟ
    Το GLL 12V-100-33 CG Professional είναι ένα στιβαρό γραμμικό λέιζερ, που προσφέρει εύκολο και διαισθητικό χειρισμό. Είναι σχεδιασμένο, για να αντέχει σε δύσκολες συνθήκες εργοταξίου με ενισχυμένο με καουτσούκ περίβλημα και παράθυρα λέιζερ και βαθμό προστασίας IP65 για αντοχή στη σκόνη και στο νερό. Η εφαρμογή Levelling Remote (απομακρυσμένη χωροστάθμηση) επιτρέπει τον απομακρυσμένο έλεγχο των ακτίνων λέιζερ 3 x 360°, καθιστώντας τις λειτουργίες πιο ακριβείς και χρονικά αποδοτικές. Η διπλή πηγή ισχύος σας προσφέρει την ευελιξία να κάνετε εναλλαγή μεταξύ της μπαταρίας Li-Ion 12 V και των αλκαλικών μπαταριών AA ως εφεδρική πηγή ενέργειας.Απολαύστε τον εύκολο χειρισμό του GLL 12V-100-33 CG με έναν νέο σχεδιασμό πληκτρολογίου για σαφή επιλογή ακτίνας λέιζερ και μια μεγάλη...
    Διαβάστε Ολόκληρη την Περιγραφή
    Τάση μπαταρίας: 12 V
    Δίοδος λέιζερ: 500 - 540 nm,
    Θερμοκρασία αποθήκευσης: -20 – 70 °C
    Κατηγορία λέιζερ: 2
    Περιοχή εργασίας, τιμή: 30 m
    Περιοχή εργασίας με δέκτη: 100 m (ακτίνα)
    Ακρίβεια χωροστάθμησης: ± 0,3 mm/m
    Περιοχή αυτοχωροστάθμησης: ± 4°
    Χρόνος χωροστάθμησης: 4 s
    Προστασία από σκόνη και υγρασία: IP65 (Εκτός από την μπαταρία ή τον προσαρμογέα μπαταρίας
    Τροφοδοσία: Μπαταρία 12 V Li-Ion, 4 x 1,5 V LR6 (AA)
    Μέγιστη διάρκεια λειτουργίας: 6 ώρες (Li-Ion) και 4 ώρες (4 x AA) σε λειτουργία 3 ακτίνων
    Σπείρωμα τρίποδα (ορθοστάτη): 1/4", 5/8"
    Βάρος, περ.: 0,96 kg
    Χρώμα ακτίνας λέιζερ: πράσινο
    Συμβατοί δέκτες λέιζερ: LR 7
    Θήκη
    Πίνακας στόχου λέιζερ
    Βάση γενικής χρήσης LB 10 Professional
    L-BOXX 136
    1 μπαταρία GBA 12V 2.0Ah
    Κλιπ οροφής DK 20 Professional
    Ταχυφορτιστής GAL 12V-40 Professional