    Bosch - GWS18V-11PS Γωνιακός Λειαντήρας Μπαταρίας με Ρυθμιζόμενη Ταχύτητα Brushless 18V Li-ion σε L-Boxx - Χωρίς Μπαταρία και Φορτιστή (Solo)
    ΑΓΟΡΑΣΕ ΤΟ
    Κωδικός: 06019N4301
    ΑΝΑΜΕΝΕΤΑΙ
    Το PRO GWS18V-11PS προσφέρει ολοκληρωμένες λειτουργίες προστασίας του χρήστη, όπως KickBack Control, έξυπνο σύστημα πέδησης, προστασία επανεκκίνησης και διακόπτη πτερυγίου. Αυτός ο υψηλής απόδοσης λειαντήρας μπαταρίας παρέχει 1.100 W ισοδύναμη ισχύ ρεύματος. Είναι εξαιρετικά στιβαρός, εξασφαλίζοντας μεγάλη διάρκεια ζωής. Το PRO GWS18V-11PS είναι εργονομικό και εύκολο στη χρήση χάρη στη μακριά, λεπτή χειρολαβή του και στην άνετη αντικραδασμική λαβή που ανακουφίζει την κόπωση. Διαθέτει επίσης προφυλακτήρα χωρίς κλειδί και ένα παξιμάδι που καθιστά τη λειτουργία απλή και άνετη. Επιπλέον, έχετε βελτιωμένη ευελιξία ως πρώτη επιλογή με την εργονομική περιστρεφόμενη λαβή που κάνει τόσο την κοπή όσο και τη λείανση πιο άνετες.Το PRO GWS18V-11PS προορίζεται για κοπή...
    Διαβάστε Ολόκληρη την Περιγραφή
    Ονομαστικές στροφές: 3000 – 9000 min-1
    Τάση μπαταρίας: 18 V
    Σπείρωμα άξονα λείανσης: M14
    Τρύπα, διάμετρος: 22.23 mm
    Διάμετρος δίσκου: 125 mm
    Βάρος δίχως μπαταρία: 1.9 kg
    Διαστάσεις συσκευασίας (πλάτος x μήκος x ύψος): 300 x 420 x 145 mm