Bosch - GTC 12V-450-13 Θερμική Κάμερα
Κωδικός: 0601083901
ΑΝΑΜΕΝΕΤΑΙ
Η θερμική κάμερα GTC 12V-450-13 Professional είναι το βασικό αρχικό όργανό σας για εύκολη απεικόνιση των διαφορών θερμοκρασίας. Με μια ανάλυση 256 x 192 px και μια καθαρή οθόνη 2,8" με πλήρη εστίαση στη θερμική εικόνα, μπορείτε να αναλύσετε γρήγορα τις διακυμάνσεις της θερμοκρασίας σε ένα ευρύ φάσμα σεναρίων. Ο συμπαγής σχεδιασμός της εξασφαλίζει, ότι ταιριάζει απρόσκοπτα σε οποιαδήποτε τσάντα εργαλείων, καθιστώντας την ιδανική για επαγγελματίες. Και με βαθμό προστασίας IP54, αντοχή σε πτώση 2 m και προστατευτικό κάλυμμα για τον αισθητήρα υπερύθρων (IR), η κάμερα είναι κατασκευασμένη για να αντέχει στις σκληρές συνθήκες στο εργοτάξιο.Σχεδιασμένη για γρήγορη και αποτελεσματική ανάλυση θερμοκρασίας, αυτή η θερμική κάμερα ξεκινά σε μόλις 3 δευτερόλεπτα. Το ευρύ...
Διαβάστε Ολόκληρη την Περιγραφή
| Τάση μπαταρίας: 12.0 V |
| Περιοχή μέτρησης*: -20 °C έως +450 °C |
| Ακρίβεια μέτρησης υπερύθρων (IR)*: ± 2 °C (κεντρικό σημείο) |
| Ανάλυση: 0.1 °C |
| Δίοδος λέιζερ: Κατηγορία λέιζερ 2, 645-660 nm |
| Θερμική ευαισθησία (NETD): |
| Μεγάλος αισθητήρας υπερύθρων (IR): 256 εικονοστοιχεία x 192 εικονοστοιχεία |
| Αριθμός σημείων μέτρησης: 49.152 |
| Οπτικό πεδίο (FOV): 56° x 42° |
| Τροφοδοσία ρεύματος και διάρκεια λειτουργίας: 4 x 1,5 V LR6 (AA) 4 ώρες, 1 x GBA 12V 8 ώρες |
| Μνήμη αποθήκευσης εικόνων (αριθμός εικόνων): 500 |
| Τύπος μνήμης: εσωτερική μνήμη |
| Μορφή αρχείου εικόνας: .jpg |
| Μεταφορά δεδομένων: USB-C® |
| Προστασία από κτυπήματα: 2 μέτρα |
| Προστασία από σκόνη και υγρασία*: IP54 (Εκτός από την μπαταρία ή τον προσαρμογέα μπαταρίας) |
| Βάρος*: 0,35 kg |
| Μεγάλη οθόνη: 2.8" |
| Θερμοκρασία λειτουργίας: -10 – 50 °C |
| Θερμοκρασία αποθήκευσης: -20 – 50 °C |
| Απόσταση στόχου, ελάχιστη: 0,5 m |
| Ρυθμός επανάληψης θερμικής εικόνας: 9 Hz |
| Καθαρό βάρος: 0,528 kg |
| 1 τσάντα εργαλείων |
| Καλώδιο USB-C® |
| Προσαρμογέας αλκαλικής μπαταρίας AA1 |
| 4 μπαταρίες 1,5 V LR6 (AA) |
Περισσότερα Χαρακτηριστικά
Πληρωμή έως και σε 6 άτοκες δόσεις
ΔΩΡΕΑΝ ΑΠΟΣΤΟΛΗ: ΜΕ COURIER
ΕΚΤΙΜΗΣΗ ΚΟΣΤΟΥΣ ΑΠΟΣΤΟΛΗΣ
Περιγραφή
- Με μια ανάλυση 256 x 192 px και μια καθαρή οθόνη 2,8" με πλήρη εστίαση στη θερμική εικόνα, μπορείτε να αναλύσετε γρήγορα τις διακυμάνσεις της θερμοκρασίας σε ένα ευρύ φάσμα σεναρίων.
- Η θερμική κάμερα GTC 12V-450-13 Professional προσφέρει ευελιξία διπλής πηγής ισχύος, έτσι μπορείτε να κάνετε εναλλαγή μεταξύ μπαταριών Li-Ion 12 V και αλκαλικών μπαταριών AA, για την ελαχιστοποίηση του χρόνου διακοπής.
Τεχνικά Χαρακτηριστικά
| Τάση μπαταρίας: 12.0 V |
| Ανάλυση: 0.1 °C |
| Θερμική ευαισθησία (NETD): <=50 mK |
| Βάρος*: 0,35 kg |
| Μεγάλη οθόνη: 2.8" |
| Καθαρό βάρος: 0,528 kg |
Υλικά παράδοσης
| 1 τσάντα εργαλείων |
| 4 μπαταρίες 1,5 V LR6 (AA) |