Bosch - Expert EXBA18V-150 Μπαταρία 18V 15.0Ah
Κωδικός: 1600A036ZM
ΑΜΕΣΑ ΔΙΑΘΕΣΙΜΟ
Η μπαταρία υψηλής ισχύος EXBA18V-150 προσφέρει έως και 280 % περισσότερο χρόνο λειτουργίας, εξασφαλίζοντας εξαιρετική συνεχή εργασία ακόμη και στις δύσκολες εφαρμογές (έναντι της Professional GBA 18V 4.0Ah, εσωτερικές εργαστηριακές δοκιμές, φύσημα με ελάχιστη ισχύ με Professional GBL18V-750, ουδέτερη ροή αέρα, χωρίς διακοπές). Χρησιμοποιεί το στοιχείο τελευταίας τεχνολογίας 5,0 Ah υψηλής ισχύος, παρέχοντας μέγιστη ισχύ έως και 2.400 W (εσωτερικό δεδομένα εργαστηριακών δοκιμών; στιγμιαία μέγιστη ισχύς, πλήρως φορτισμένη, νέα μπαταρία). Το αποτέλεσμα: Απόλυτος χρόνος λειτουργίας και μέγιστη ισχύς. Με το στιβαρό περίβλημα και την εξαιρετική θερμική διαχείριση του COOLPACK 2.0, η EXBA18V-150 έχει μια μεγάλη διάρκεια ζωής και είναι επομένως ιδανική για όλους τους επαγγελματίες.Η EXBA18V-150...
Διαβάστε Ολόκληρη την Περιγραφή
| Τάση μπαταρίας: 18 V |
| Βάρος: 1.52 kg |
| Διαστάσεις μπαταρίας (πλάτος x μήκος x ύψος): 80 x 121 x 96 mm |
| Χωρητικότητα μπαταρίας: 15.0 Ah |
Πληρωμή έως και σε 6 άτοκες δόσεις
ΔΩΡΕΑΝ ΑΠΟΣΤΟΛΗ ΕΝΤΟΣ ΛΕΚΑΝΟΠΕΔΙΟΥ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΕΚΤΙΜΗΣΗ ΚΟΣΤΟΥΣ ΑΠΟΣΤΟΛΗΣ
Περιγραφή
- Η μπαταρία υψηλής ισχύος EXBA18V-150 προσφέρει έως και 280 % περισσότερο χρόνο λειτουργίας, εξασφαλίζοντας εξαιρετική συνεχή εργασία ακόμη και στις δύσκολες εφαρμογές (έναντι της Professional GBA 18V 4.0Ah, εσωτερικές εργαστηριακές δοκιμές, φύσημα με ελάχιστη ισχύ με Professional GBL18V-750, ουδέτερη ροή αέρα, χωρίς διακοπές).
- Χρησιμοποιεί το στοιχείο τελευταίας τεχνολογίας 5,0 Ah υψηλής ισχύος, παρέχοντας μέγιστη ισχύ έως και 2.400 W (εσωτερικό δεδομένα εργαστηριακών δοκιμών; στιγμιαία μέγιστη ισχύς, πλήρως φορτισμένη, νέα μπαταρία).
- Συμβατή με το Bosch Professional 18V System και με τη συμμαχία μπαταριών πολλαπλών μαρκών AMPShare.
Τεχνικά Χαρακτηριστικά
| Τάση μπαταρίας: 18 V |
| Βάρος: 1.52 kg |